Kobiece Timberland na zimę

Damskie buty Timberland na zimę

Kto powiedział, że solidnie wykonane buty Timberland nie mogą być piękne?

Projektanci Timberland tworząc kolekcję postawili nie tylko na funkcjonalność, wytrzymałość oraz ochronę przed wodą ale również na design. W najnowszej kolekcji znajdziemy modne botki ze sznurowaniami oraz klasyczne wysokie kozaki.

Timberland szczególną wagę przywiązuje także do komfortu. Dlatego w tym roku w większości butów na obcasie została zastosowana technologia Suspension Heel. Specjalnie skonstruowana podeszwa działa jak amortyzator. Dzięki temu jest naprawdę wygodnie – wrażenie chodzenia w butach na płaskiej podeszwie gwarantowane. Wszystkim przeciwniczkom obcasów polecamy wizytę w jednym z salonów Timberland. Przymierzajcie i przekonajcie się na własnej stopie, jak niezwykłe są te buty!

Miłośniczki zimowego szaleństwa także znajdą coś dla siebie. Buty z serii Performance zapewnią ciepło i sprawią, że niestraszna będzie w nich śnieżyca w górach czy chlapa w mieście. Te buty są inteligentne – specjalna wkładka SmartWoll zapewnia kontrolę temperatury i odprowadzania wilgoci. Plus najmodniejsze kolory – niech żyje fantazyjny outdoor!

W trosce o środowisko producenci Timberland starają się systematycznie zwiększać udział materiałów, pochodzących z recyklingu, w obuwiu i odzieży. Podszewki wewnątrz kozaków są wykonane z przetworzonych plastikowych butelek PET. Podeszwy – z gumy Green Rubber, która dała drugie życie starym, zużytym oponom samochodowym.

Timberland to nie tylko synonim wyjątkowej jakości i dbałości o szczegóły, ale także wyznaczania nowych kierunków w modzie. W szczególności widać to w najnowszej kolekcji na jesień i zimę 2011/2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *