Marka MIZUNO w końcu w Polsce!

Jedna z najbardziej szanowanych profesjonalnych marek sportowych świata od tego sezonu będzie oficjalnie dostępna na polskim rynku!

Mizuno to setki medali, rekordy, najlepsi zawodnicy, największe wydarzenia sportowego świata. Marka, którą szczególnie upodobali sobie biegacze prezentuje bardzo szeroką ofertę produktową do niezliczonej ilości dyscyplin sportowych. Myślałeś, że Mizuno to jedynie maratony i siatkówka? Zgadza się – są najważniejsze. Ale Mizuno to również szybownictwo, golf, baseball, piłka nożna, wszystkie sporty halowe, pływanie (przez lata produkowali stroje dla Speedo).

To co wyróżnia wszystkie produkty to niesamowite zaawansowanie technologiczne. Stały rozwój na tym polu jest podstawowym założeniem filozofii Mizuno. Drugim filarem marki jest inwestowanie w promocję sportu. Sponsoring wielu reprezentacji narodowych, maratonów i innych imprez biegowych, ale przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie, z których reprezentacje Mizuno od lat przywożą dziesiątki medali. Tylko minionej wiosny Mizuno było obecne na największych europejskich maratonach. W Barcelonie pierwsze miejsce zajął Kenijczyk, Johnstone Chebii (biega w butach Mizuno Ronin). W Wiedniu pierwsze miejsce przypadło innemu reprezentantowi Kenii – Gilbertowi Kirwie, który również jest zawodnikiem Mizuno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *