O nas

W każdym sezonie przez sklepy przewijają się tysiące produktów. Jedne szybko stają się hitami, drugie, chociaż ciekawe – przemykają bez echa, jeszcze inne, bardziej klasyczne i ponadczasowe, przechodzą z kolekcji na kolekcję. Są też takie, które wracają po latach nieco odmienione.

Często dopiero kiedy widzimy je na ulicy okazuje się, że tak naprawdę, rzecz, którą skreśliliśmy ot tak, czuła by się dobrze w naszej szafie. Właśnie o tym będzie ten blog. O produktach, które czekają na nas w sklepach. Powstał by niczego już nie przegapić…

UwolnijSwojCzas.pl porwie Cię w pełną ekscytacji podróż przez świat mody, urody oraz zdrowego stylu życia! To przystań dla wszystkich poszukujących inspiracji i praktycznych wskazówek, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i poczuć się pewnie w swojej skórze każdego dnia.

Poruszać będziemy się wśród marek – ikon sportowego świata. W miejscu, gdzie ciuchy dla zawodowców stykają się z wygodnym lifestylem. Ma być ciekawie i wygodnie! Takie właśnie są rzeczy, które znalazły się w naszych sklepach. Timberland, Lacoste, Umbro, Nike, adidas, Puma, Reebok, Bench, Mizuno to tylko niektóre z wybranych do szerszej prezentacji!