Trampki Vans

wysokie czarne vans sk8 hi8

Vans to marka obuwnicza, która znana jest na całym świecie. Jej historia sięga 1966 roku, kiedy to Paul Van Dore wraz z trzema wspólnikami stworzyli fabrykę obuwia połączoną ze sklepem. Twórcy marki już od samego początku nadrzędną wagę przykładali to tego, by jakość wykonania, jak również komfort użytkowania były jak najwyższe. Dzięki temu obuwie Vans zostało przyjęte z dużym entuzjazmem.

Pierwsza para skate Vans na sklepowych półkach pojawiła się dopiero w 1976 roku,. Zaprojektowali ją dwaj skaterzy – Tony Alva i Stacey Peralta. To oni stworzyli wygląd buta, jak również określili jego cechy funkcjonalne, które to przetrwały do dzisiejszego dnia.

Kultura streetwaer

Marka Vans właściwie już od samego początku silnie powiązana była z „kulturą ulicy”, a jej produkty stały się ulubionymi nie tylko skateboarderów, ale również dla ulicznych muzyków i artystów.

Trampki Vans to buty uwielbiane przez miłośników deskorolki – nie tylko za wygląd, ale przede wszystkim za cechy użytkowe. Dzięki waflowanej podeszwie przyczepność do podłoża, czy powierzchni deski jest zdecydowanie lepsza niż w przypadku innych butów. Niepowtarzalny styl, wysoki komfort noszenia sprawiają, że trampki te mają miliony swoich wielbicieli rozsianych po całym globie i warto zaznaczyć, że krąg ten wykracza daleko poza osoby młode. Dziś trampki Vans cenione są przez ludzi aktywnych, lubiących dobry styl i wygodę. Rozpoznawalne są na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *