Wyraź siebie przez kolor razem z Converse!

Marka Converse w najnowszej kolekcji wiosna/lato 2012 mówi zdecydowanie „tak” żywym, soczystym i zaskakującym barwom. Kolorystyczna odsłona butów Chuck Taylor All Star zachęca do wyrażenia siebie i swojego nastawienia do świata. Kolor symbolem tryskającej radości, niegasnącej nadziei i nieokiełznanej energii? Teraz to możliwe…

W wygodnych, niezwykle kolorowych i kultowych trampkach Chuck Taylor All Star będzie można zamanifestować światu swój nastrój z jeszcze większą siłą.

Nie od wczoraj wiadomo, że kolory mają potężny wpływ na nasze samopoczucie i usposobienie. Preferencje kolorystyczne stanowią o naszym osobistym języku uczuć i potrzebach.

Buty Chuck Taylor All Star w kolorze fioletowym, jasnoczerwonym, jasnoniebieskim, niebieskim, zielonym, pomarańczowym oraz beżowym i szarym to dobry powód, aby nadać barwom indywidualnego znaczenia niezależnie od obiegowych opinii na temat ich symboliki.

Fiolet to symbol poszukiwania, wolności i przestrzeni. Jasnoczerwony pobudza do działania i przyciąga uwagę. Przy pomocy jasnoniebieskiego i niebieskiego można zamanifestować spokój i relaks, a także wiarę w lepsze jutro. Soczysta zieleń to środek wyrazu dla niepoprawnych optymistów Osoby spontaniczne, pogodne i żywotne dobrze będą się czuły w pomarańczowym. Beżowy i szary idealnie podpasują indywidualistom o spokojnym usposobieniu, ale niepozbawionym radości i chęci zabawy.

Feeria barw butów Chuck Taylor All Star zachęca do stworzenia własnego języka kolorów. Bądź poza schematem lub działaj według niego. Wybór należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *